نتایج جستجو برای عبارت :

.: قالب پاورپوینت نوزدهمین همایش دانشگاه اهرا :.

به‌منظور یکپارچگی پاورپوینت‌های نوزدهمین همایش سراسری انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه الزهرا(س) با موضوع "شبکه‌های دانش" تمام نویسندگانی که مقالات آن‌ها تأیید شده است، باید پاورپوینت مقاله خود را در قالب زیر آماده نمایند.
باسپاس
برای دانلود قالب اینجا کلیک کنید.
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره یازده)
ساعتای 5اینا بود که مجدد توقف کردیم.
نزدیک لرستان بودیم فک کنم.
موکب بود.
چایی و عدسی نذری می دادند.
ما هم جاتون خالی میل کردیم.
روی جدول های رو به رو موکب نشسته بودیم.
متوجه عبور تعداد زیادی خانوم شدم.
همشون یه پارچه سبزرنگ پشت چادرشون داشتند.
اکثرا هم سن وسال خودمون بودند ظاهرا.
رو پارچه شون نوشته بود کاروان جامعه الزهرا قم.
فهمیدم کاروان اونجا هستند.
همشون با حجاب کامل بودند.
من خجالب کشیدم که رو مسیر رفت
به نام خدا
تا به حال هویتم را در فضای مجازی تکه پاره می کردم و با هرتکه ای یک جایی بودم. دلابانوی بلاگفا و بعد بلاگ، مرضیه ای که در گروه دوستان جامعه الزهرا بود، مرضیه گروه همکلاسی های جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی، مرضیه ای که در گروه همکلاسی های سابق برقی بود و.... هرکدام تکه ای از من و هویت و زندگی ام را در بر داشت. اما این بار می خواهم با اسم خودم و با یک هویت یکپارچه در فضای مجازی و به تبع آن در فضای واقعی زندگی کنم.
به گمانم محافظه کاری شدیدم
 با توجه به درخواست‌های مکرر بسیاری از شرکت‌کنندگان پس از اتمام نوزدهمین همایش سراسری انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا(س) تحت عنوان "شبکه های دانش" مبنی‌بر در اختیار قرار دادن "فایل ارائه شده در مورد گراف‌های دانش توسط خانم الهه حسینی (دانشجوی دکتری علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه الزهرا)" فایل دروبلاگ انجمن بارگذاری شده است.
برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید.
با سلام 
این وبلاگ به مدت یک سال به علت بروز مشکلاتی مسکوت مانده بود. گرچه همواره مطالب را در بلاگفا بارگذاری کردیم.
http://peikeketabdari.blogfa.com
پس از پیگیری‌های بسیار و ارتباط با مرکز پشتیبانی بلاگ بیان مشکلات ایجاد شده رفع گردیده است.
بابت این تأخیر یک ساله از تمامی دنبال کنندگان انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا(س) عذرخواهی می‌کنیم و مطالب این یک سال به مرور بارگذاری خواهد شد و انجمن پویاتر از همیشه ادامه خواهد داد.
سپاس
شیمی تجزیه شاخه‌ای از علم شیمی است که به مطالعه روش‌های جداسازی، شناسایی و بررسی کمّی اجزاء طبیعی یا مصنوعی یک ماده می‌پردازد.از شیمی تجزیه در موارد مختلفی نظیر کنترل کیفیت محصول (تولید با کیفیتی یکنواخت)،  نمایش و کنترل آلوده کننده ها (آلاینده های آلی و پسابهای صنعتی)، مطالعات پزشکی و بالینی (سنجش میزان دقیق برخی عناصر و مواد در مایعات بدن)، عیارگیری ( سنجش دقیق عیار فلزات گرانبها) و... استفاده می شود.
کارشناسی ارشد شیمی گرایش شیمی تجزیه
د
به نام خدا
تا به حال هویتم را در فضای مجازی تکه پاره می کردم و با هرتکه ای یک جایی بودم. دلابانوی بلاگفا و بعد بلاگ، مرضیه ای که در گروه دوستان جامعه الزهرا بود، مرضیه گروه همکلاسی های جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی، مرضیه ای که در گروه همکلاسی های سابق برقی بود و.... هرکدام تکه ای از من و هویت و زندگی ام را در بر داشت. اما این بار می خواهم با اسم خودم و با یک هویت یکپارچه در فضای مجازی و به تبع آن در فضای واقعی زندگی کنم.
به گمانم محافظه کاری شدیدم
قبولی سرکار خانم نیکتا عابد فرزند حسین درمقطع کارشناسی ارشد رشته  مهندسی سیستم های انرژی تکنولوژی  (دانشگاه الزهرا تهران) را خدمت ایشان و خانواده محترمشان وجامعه علمی شهر خالداباد و متولیان عزیز آستان مقدس امامزاده آقا علی عباس تبریک عرض می نمائیم.
 کارگاه آموزشی شاخص های ارزیابی کیفی (چشم اندازی به آلتمتریکس) توسط انجمن علمی_دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا(س) با همکاری اتحادیه انجمن های علم اطلاعات و دانش شناسی(ادکا) و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا (س) در تاریخ 7 دی ماه 1396 از ساعت 8 الی 12 در کارگاه کتاب دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه الزهرا(س) با تدریس سرکار خانم فیروزه دوخانی، دانشجوی دکتری علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات، برگز
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از دغدغه های اصلی دانشجو در زمان ورود به دانشگاه دغدغه های ناشی از حضور برای اولین بار در یک محیط مختلط است و معمولا این قضیه کلی از ذهن و انرژی جوانان رو به خودش اختصاص می ده. حتی اگر شخصی دچار انحرافات جنسی نشه لا اقل برای دفع مضرات حضور در محیط مختلط کلی از انرژی و وقت و فکرش گرفته می شه.
شکر خدا رشته ی ما یه جوری بود که تو کلاسهامون بیش از نود درصد پسر بودن و خیلی تهدید متوجهمون نشد.
الحمدلله اخیرا دانشگاه های تک جن
شیمی تجزیه شاخه‌ای از علم شیمی است که به مطالعه روش‌های جداسازی، شناسایی و بررسی کمّی اجزاء طبیعی یا مصنوعی یک ماده می‌پردازد.از شیمی تجزیه در موارد مختلفی نظیر کنترل کیفیت محصول (تولید با کیفیتی یکنواخت)،  نمایش و کنترل آلوده کننده ها (آلاینده های آلی و پسابهای صنعتی)، مطالعات پزشکی و بالینی (سنجش میزان دقیق برخی عناصر و مواد در مایعات بدن)، عیارگیری ( سنجش دقیق عیار فلزات گرانبها) و... استفاده می شود.
کارشناسی ارشد شیمی گرایش شیمی تجزیه
د
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه کشور و سومین دانشگاه بزرگ خاورمیانه شناخته می شود. این دانشگاه با جمعیتی بیش از 1.5 میلیون دانشجو در سال 1361 تاسیس شده است.
دانشگاه آزاد دارای زیرمجموعه هایی چون باشگاه پژوهشگران جوان، مجموعه مدارس سما و مجلات علمی پژوهشی متعدد است.

نشریه شهر انتظار پیش از این به همت نوجوانان مسجد الزهرا (س) سمنان  به صورت ماهنامه منتشر می شد. بیشتر از  10 شماره از این نشریه چاپ شد و در بین مردم سمنان مخصوصا نوجوانان که مخاطب اصلی آن می باشد منتشر شد.
پس از وقفه حدود یک ساله نشریه شهر انتظار با کادر جدید و ارتقاء گرافیک و صفحه آرایی آن از محرم سال 1398 توسط هیئت (نوجوانان) مسجد الزهرا (س) مجددا شروع به فعالیت کرد.

سه شماره از این نشریه در محرم 1398 منتشر شد که می توانید در ادامه دانلود کنید.
اد
بسم الله الرحمن الرحیم 
شش سال دانشجویی بالاخره باید حاصلی جز درس خواندن و رسیدن به مراتب ترقی داشته باشد. ان شاء الله سعی می‌کنم تجربیات این شش سال را به صورت جسته و گریخته و در قالب خاطره بنویسم تا هم ماندگار شود و هم کم سن و سال‌تر‌ها دید بهتری نسبت به دانشگاه داشته باشند. 
قالب بیان قالب بیان رایگان قالب بیان حرفه ای قالب بیان مذهبی قالب بیان نقاش قالب بیان اسکینک قالب های بیان قالب جدید بیان طراحی قالب بیان قالب بلاگ بیان رایگان دانلود قالب بیان قالب بیان عرفان قالب ایران بیان قالب اندروید بان قالب ایران بیان برای رزبلاگ قالب حرفه ای بیان رایگان قالب های حرفه ای بیان طریقة تحمیل وترکیب قالب بیان الاحترافی مع الاضافات قالب برای بیان قالب بلاگ بیان قالب بلاگ بیان رضا قالب بلاگ بیان مذهبی قالب بلاگ بیان ورزش
بعد کنکور کلی برنامه داشتم....که به لطف دانشگاه هیچکدوم عملی نشد
سمیه نیا دانشگاه....
بیای دانشگاه اسکول میشی....علاف میشی....
سمیه بیای دانشگاه فقط باید پاس کنی...هیچی رو نمیتونی تجربه کنی...
سمیه....برووووو.. برو پی زندگیت
شنبه دانشگاه مسابقه ی کتابخونیه...کتاب شازده کوچولو....دعا کنین برنده شم
بعلهههع
هر بار که وقت انتخاب رشته  میشه، عده ای به دایرکت من میان و میگن فلان رشته خوبه؟ فلان دانشگاه خوبه؟
من نمیدونم که این عزیزان اکانت من رو چجوری پیدا میکنن و اصن از کجا میدونن که من چی ام؟ اما واسه همشون یه جواب دارم که "والا تخصص من نیست، من رشته های دیگه نبودم، دانشگاههای دیگه هم نبودم. شده دانشگاه تهران و الزهرا و بهشتی برم برای همایشی، ورکشاپی ، دیدن استادی و... اما در بطنِ جو و فضای اونجا نبودم" و درنهایت هم چت با "باشه ممنون" تموم میشه. 
اما ا
دانشگاه ترکیه و تحصیل در دانشگاه‌های برتر دولتی و خصوصی :ما در این مقاله قصد داریم به معرفی دانشگاه‌های برتر ترکیه و مورد تایید وزارت بهداشت ایران بپردازیم.در ابتدا لیست دانشگاه‌ها برتر ترکیه را بصورت تیتر وار ذکر می کنیم.و در ادامه به معرفی تک تک دانشگاه‌ها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.
برای مطالعه ادامه مطلب لطفا کلیک نمایید 

دانشگاه ترکیه

تو این وبلاگ میخواهم از برنامه‌هام برای قبولی p.hd بگم.
هدف اول امسالم قبولی در ph.d است. با رتبه 91 در یکی از از رشته های علوم انسانی که اولویت کارشناسیم بود، برای مرحله مصاحبه قبول شدم.
امسال فقط مصاحبه دانشگاه الزهرا رفتم. گروه سختگیری دارد. از گروهشون خوشم آمد. آزمون کتبی را خیلی بد دادم. آزمون شفاهی خیلی خوب بود. تو رزومه‌ام هم فقط یک کتاب و یک مقاله تخصصی دارم. حالا اگر قبول شوم  واقعا معجزه است.
تز پیشنهادی دکتری خواسته بودند. تقریبا یک هفته
تو این وبلاگ میخواهم از برنامه‌هام برای قبولی phd بگم.
هدف اول امسالم قبولی در phd است. با رتبه 91 در یکی از از رشته های علوم انسانی که اولویت کارشناسیم بود، برای مرحله مصاحبه قبول شدم.
امسال فقط مصاحبه دانشگاه الزهرا رفتم. گروه سختگیری دارد. از گروهشون خوشم آمد. آزمون کتبی را خیلی بد دادم. آزمون شفاهی خیلی خوب بود. تو رزومه‌ام هم فقط یک کتاب و یک مقاله تخصصی دارم. حالا اگر قبول شوم  واقعا معجزه است.
تز پیشنهادی دکتری خواسته بودند. تقریبا یک هفته ر
دانلود مداحی سلام ای هلال محرم میثم مطیعی
متن نوحه
سلام ای هلال محرم
شده آسمان خیمه غم/ زمین و زمان غرق ماتم
دوباره افق، رنگ خون است/ سلام ای هلال محرم
دوباره محرم رسید و / حسینیه شد سینه هامان
دل اهل دل سینه زن شد /نفسهایمان مرثیه خوان
به هر خط مقتل/ بیا خون بگرییم
که منزل به منزل/ چو مجنون بگرییم
(یاحسین یابن الزهرا)
بخوان روضه خوان بار دیگر/ بیا شرح آن ماجرا کن
بیا بغض یک ساله مان را/ به یک روضه حاجت روا کن
روایت کن از دشت ماتم/ بخوان خط به خط روض
بسم الله الرحمن الرحیم 
وقتی که کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم، خیلی به بارش برف و لذت برف بازی فکر می‌کردم. یعنی از طبیعت دانشگاه بیشتر همین به ذهنم می‌رسید.  
وقتی که دوران دانشجویی شروع شد تعامل ما هم با طبیعت وحشی! دانشگاه شروع شد. دانشگاه روی دامنه‌ی کوه ساخته شده. به طوری که بسیاری از مسیر‌های دانشگاه شیب دارند که بعضی‌هاشون تنده. این‌قدر ارتفاع در دانشگاه تأثیر‌گذاره که به یک نحوی دانشگاه به سه منطقه‌ی پایین و وسط و بالا تق
دانشگاه ملی سئول
همون طوری که خیلیاتون هم میدونید دانشگاه سئول بهترین دانشگاه توی کره هست و به قول معروف کلاسش هم خیلی بالاس. خیلی از اونایی که به کره میان بیشتر میخوان تا توی دانشگاه سئول درس بخونن مگر در مواردی که فرد رشته ای رو دوست داره که به طور تخصصی در دانشگاه های دیگه بهتر تدریس میشه یا جو دانشگاه های دیگه برای فلان رشته مناسب تره.
دانشگاه سئول هم مثل بقیه دانشگاه های دبگه دوره زبان رو پیش لز ورود به رشته اصلی برای دانشجو های خارجی بر
سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد کرج از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد سامانه الکترونیکی ورودی های خروج از Minutes نیمسال آغاز تنها زمان ( ترم متداول سه. سامانه جامع دانشگاه مستقل دانشگاه مستقل اسلامی کرج گروه آموزشی شاهد عراقی سامانه آموزش نسخه عنوان کاربری عنوان کاربری را وارد رمز دوره .
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
امشب شب شهادت جانسوز دخت پیامبر (ص) و همسر امیرالمومنین علی ابن ابی طالب (ع) می باشد. در این شب فردی که در تمام عمر خود با اسلام بود و بعد از شهادت پیامبر (ص) تمام قد همراه امامت و علی ابن ابی طالب (ع) بود، بین در و دیوار پرپر شد.
کسی که تمام عمر خود را صرف تواصی به حق و صبر کرد، کسی که در خطبه فدک مظهر توصی به حق بود، کسی که تمام عمر خود را برای رساند حق امامت علی ابن ابی طالب (ع) به کوفیان
بدین وسیله به اطلاع میرسد، با توجه به تغییراتی که در دانشگاه در فرمت پایان نامه ها اعنال شده است، مخصوصا در صفحات اولیه پایان نامه، قالب پایان نامه دانشگاه یزد بروز رسانی شده است و از طریق لینک زیر در دسترس می‌باشد:
http://mirrors.ctan.org/macros/xetex/latex/yazd-thesis.zip
یا http://ctan.yazd.ac.ir/macros/xetex/latex/yazd-thesis.zip
همچنین این قالب به CTAN اضافه شده است که به این معنی است که این بسته جزء بسته هایی است که به همراه توزیع‌های مختلف TeX در اختیار کاربران قرار میگیرد و افرادی که در
امروز روز پرحرکتی بود. هم رفتم دانشگاه کارشناسی، هم ارشد و هم دبیرستان... تو دانشگاه کارشناسی خیلیا مثل من اومده بودن که ریزنمرات انگلیسی بگیرن و به قولی دانشگاه کارشناسیم پل رفتن از ایرانه. تو دانشگاه ارشد، هنوز خیلی از دوندگی های اداری مزخرف به دانشجو محول میشه چون سیستم نمی تونه خودش مسئولیت کاراش رو به عهده بگیره؛ وقتی دانشگاه ارشد بر طبل شادانه میکوبه که بزرگترین دانشگاه ایران از نظر تعداد دانشجو هست قشنگ میرینه به اعصاب دانشجو!! مدرس
* اطلاعیه مهم * برگزاری آزمون دانشگاه انتظار فرج دانشگاه انتظار فرج بعد از ۱۴۰۰ سال همچنان دانشجو می پذیرد با ابراز تأسف ، این دانشگاه هنوز ۳۱۳ فارغ‌التحصیل نداشته و برای تکمیل ظرفیت در تمام مدت شبانه روز ، از علاقمندان آزمون به عمل می آورد
ادامه مطلب
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مورخ 30 / 8 /98 سهمیه آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان  می رساند به منظور بررسی و تحویل مدارک،معاینات پزشکی و مصاحبه با در دست داشتن مدارک  (اطلاعیه شماره 1)، طبق جدول زمان بندی در محل های مشخص شده حضور بهم رسانند.
 1-آدرس محل بررسی مدارک و معاینات پزشکی (خواهران و برادران) : زاهدان- بلوار معلم-معلم 16 اردوگاه فاطمه الزهرا(س) .2-آدرس محل برگزاری مصاحبه خواهران: زاهدان- خیابان دانشگا
متن شعر مداحی  پشت سر مرقد مولا میثم مطیعی
پشت سر: مرقد مولا، روبرو: جاده و صحرا

بدرقه با خود حیدر پیش رو، حضرت زهرا

اینجا هر کی هرچی داره نذر حسین کرده

هرستونی که رد میشیم سیل جوونمرده

*** یا حسین لبیکَ یا حسین لبیکَ یا حسین یابن الزهرا  ***

اومدیم پای پیاده روز و شب، توو دل جاده

اومدیم مولا ببینه شیعه مشتاقِ جهاده

تا دم آخر می مونیم پای همین مکتب

مرده باشه مگه شیعه، تنها بشه زینب

*** یا حسین لبیکَ یا حسین لبیکَ یا حسین یابن الزهرا
قالب دوخت، یه قالب دو ستونه و به رنگ تیره امّا جذاب و جزو قالب های پیش فرض بیان هست. یه سری ویرایش توسط نقل بلاگ روی این قالب انجام شده که به این صورت هست:

واکنش گرا شدن قالب و نمایش صحیح در انواع دستگاه ها
تغییر فونت قالب به ساحل
افزایش طول قالب به 900 پیکسل
اضافه شدن امکان تصویر مطلب به قالب
بزرگ و خواناتر شدن اندازه ی فونت نوشته ها
ادامه مطلب
مصاحبه با مخاطبین عزیز شهرستان دامغان اگر میخواهید هنر این کشور رشد پیدا کند، به هنرمندجوان مومن تکیه کنید. او می‌تواند از اسلام و از انقلاب و از این کشور دفاع کند.{امام خامنه ای} 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" val
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه 
قالب-وبلاگ/قالب-های-دو-ستونه
قالب وبلاگ جدید رایگان با سبک دو ستونه قالب با کدنویسی دو ستونه قالب وبلاگ ... برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب رز بلاگ, قالب شهیدان مدافع حرم, قالب مذهبی, قالب ...
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه -
برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب تیره عاشقانه, قالب جدید وبلاگ بلاگفا, قالب دخترانه جدید, قالب دخترانه عاشقانه, قالب دو ستونه کلاسیک, قالب عاشقانه, قالب عاشقانه .
خدانگهدار شب های کوفه
مداح: حاج محمدرضا بذری
هیئت یا فاطمه الزهرا سلام االله علیها (بیت الزهرا سلام الله علیها بابل)
شب بیست و یکم رمضان 1397
مدت 5:33، حجم: 4.88 مگابایت
پخش فایل
دانلود فایل (با کیفیت اصلی)
متن: (در ادامه)
ادامه مطلب
صبح باید برم دانشگاه بعداز شش ترم درس خوندن بهتر بگم از دانشگاه اخراج شده ام بخاطر مشروطی دوباره ازمون داده ام و قبول شده ام همون دانشگاه !!! درس خوندن با مشکل جسمی خیلی سخت و طاقت فرسا هست بهرحال همه ی سعی و تلاشمو میکنم که بتونم زودتر درسموتموم کنم
علت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)
چگونگی شهادت حضرت فاطمه و ماجرای آتش زدن خانه حضرت علی (ع) از سوالات بسیار مهمی است که در اذهان بسیاری از افراد نقش بسته است،آیا چنان که شیعیان می‏گویند به ساحت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز جسارت کردند؟ و بر آن حضرت صدماتی وارد شد که منجر به شهادت او و فرزندش گردید یا خیر؟
نحوه شهادت حضرت فاطمه الزهرا از دیدگاه اهل سنت
برخی از دانشمندان اهل سنت برای حفظ موقعیت خلفا از بازگو کردن این قطعه از تاریخ خودداری نموده ‏اند؛
قالب وبلاگ سئو شده 
کد قالب وبلاگ سئو، قالب وبلاگ با سئوی حرفه ای، قالب وبلاگ سئو شده جدید، قالب جدید سئو بالا برای بلاگفا
قالب های سئو شده حرفه ای
قالب سئو شده برای وبلاگ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب-سئو-شده-برای-وبلاگ
قالب سئو شده برای وبلاگ جدید دریافت رایگان قالب سئو شده برای وبلاگ جدید برای بلاگفا میهن بلاگ پرشین بلاگ پارسی بلاگ رز بلاگ.
مرجع قالب های سئو شده
قالب وبلاگ سئو شده برای میهن بلاگ | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ جدید
قالب وب
دانشگاه چارلز
دانشگاه چارلز (Charles University) یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های جهان است و به قدیمی‌ترین دانشگاه جمهوری چک شناخته می‌شود. این دانشگاه در قلب اروپا، شمال ایتالیا و شرق فرانسه واقع‌شده است. دانشگاه چارلز جزو دانشگاه‌های دولتی کشور جمهوری چک می‌باشد و در سال 1348 میلادی توسط امپراتور چارلز تأسیس و به همین نام معروف شده است. این دانشگاه دارای 17 دانشکده مختلف در رشته‌های مهندسی، انسانی و پزشکی می‌باشد که 51000 دانشجو داخلی و بین‌المللی
جناب آقای……….
ریاست محترم دانشگاه ….
موضوع : درخواست انتقالی یا مهمان به دانشگاه …………….
با سلام و احترام
بدینوسیله اینجانب ……………. دانشجوی ورودی مهر ماه سال …………….بعلت…………… ،
تقاضای میهمان به مدت ……………… به دانشگاه ………………( نزدیک ترین محل به دانشگاه
) دارم . خواهشمندم مساعدت فرمائید.
با تشکر و سپاس
قالب ستون، یه قالب تک ستونه و جزو قالب های پیش فرض بیان هست. از اونجایی که کم و بیش طرفدارانی هم داره، یک سری کمبودها هم داخلش حس می شد. این کمبودها توسط نقل بلاگ تا حدی برطرف شده. تغییرات صورت گرفته در این قالب:

افزایش طول قالب از 550 به 650 پیکسل
تغییر فونت قالب به ساحل
بزرگتر شدن اندازه فونت متن ها همچنین تیره شدن رنگ نوشته ها
ادامه مطلب
فهرست بهترین دانشگاه های آلمان
دانشگاه های آلمان جز بهترین دانشگاه های دنیا هستند. رنکینگ دانشگاه های آلمان در سیستم وزارت علوم ایران به شرح زیر است. همکاران ما برای تحصیل شما در دانشگاه های مورد تائید آلمان خدمات کاملی را ارائه میکنند. اگر قصد تحصیل رایگان در آلمان را دارید، فرم ارزیابی تحصیل در آلمان را تکمیل کنید.

دیدار نماینده ویزا موندیال با نماینده یکی از دانشگاه های خصوصی المان

گروه الف (دانشگاه های رده ممتاز آلمان)
ادامه مطلب
دانشگاه های علمی کاربردی نیز مانند سایر دانشگاه های کشور به منظور تسهیل امور دانشجویی از سامانه های الکترونیکی استفاده می کند . سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی اولین سامانه الکترونیکی این دانشگاه بوده و دانشجویان این دانشگاه پیش از سامانه هم آوا از سایت سجاد استفاده می کردند .  این سامانه بیشتر برای ورودی های قبلی دانشگاه علمی کاربردی استفاده می شود .
 برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/6994/سامانه-
چه فایده وقتی نیستی، تموم عالم هم باشن کنارم
مناجات با امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف - شهادت امام هادی علیه السلام 1396

پخش فایل

ادامه مطلب
مهلت ثبت‌نام در نوزدهمین همایش سراسری انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا(س) تحت عنوان "شبکه های دانش" تا ساعت 24 بیست آبان ماه تمدیدشد.

هزینه ثبت‌نام به شماره کارت ذیل به نام "الناز سرخیل" واریز گردد:
 6037997202752698

توجه:
حتما اسکن فیش پرداخت وجه خود را همراه با نام و نام‌خانوادگی به شماره خانم الناز سرخیل(09910805012) تلگرام کرده و فیش پرداخت را در روز همایش به مسئول ثبت‌نام تحویل دهید.
دقت داشته باشید که در صورت عدم انج
دانشگاه مک گیل در شهر مونترال کانادا واقع شده است . شهر مونترال یکی از شهرهای محبوب برای دانشجویان بین المللی در کانادا است . این دانشگاه در بین برترین دانشگاههای جهان رتبه 35 را دارد . دانشجویان بین المللی فراوانی در این دانشگاه در حال تحصیل هستند . این دانشگاه دارای 50 مرکز تحقیقاتی و بیش از 400 دوره تحصیلی است . در این مطلب میخواهیم دانشگاه مک گیل کانادا را به طور مختصر معرفی کنیم .
ادامه مطلب
چه فایده وقتی نیستی، تموم عالم هم باشن کنارم
مناجات با امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف - شهادت امام هادی علیه السلام 1396

پخش دانلود فایل

ادامه مطلب
« السلام علیک یا فاطمة الزهرا (س) »

یا مولاتی یا فاطمةُ أغیثینی
ای مولای من ؛ یا فاطمه  به فریاد من برس ! 

تا   زخمهای  کهنه  دل  را   دوا  کنم
با  ذکر  نام   پاک  تو   ذکر خدا  کنم
یافاطمه به سجده بگویم به صدنفس
مولای من تویی و به حاجت صدا کنم
 تا  پا نهم  به خاک  مدینه  به  یاد  تو
خاکش ز  بهر  چشم  ترم  توتیا  کنم
چون آن ضریح گمشده پیدا نمی کنم
اندر  کنار   قبر  نبی  عقده  وا  کنم
من عهد بسته ام که بمیرم  ز داغ تو
عهدی دگر کنم که به عهدم و
• بسم رب الزهرا •
در شبهای سرد بی هدفی
در زمهریر تباهی
تنها تو پناهی
 در کوچه های نم گرفته باران
در میان عطرِ ترِ کاهگل های کوچه باغهای همسایه
وقتی نسیم ترنم یاس و محمدی و شب بو را می آمیزد
تو در کنار منی
تنها ترین آشنا یا رباه

• میم‌بن‌شین • 
داوطلبانی که قصد ثبت در دانشگاه افسری ارتش 99 را دارند باید پیگیر زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 باشند چراکه زمان ثبت نام این دانشگاه طی فراخوانی اعلام می شود و عدم اطلاع از آن سبب می شود متقاضیان از ثبت نام جا بمانند . به همین جهت سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور سهولت داوطلبان زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 99 را در مقاله ای در اختیار علاقمندان قرار داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/63
علت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)
چگونگی شهادت حضرت فاطمه و ماجرای آتش زدن خانه حضرت علی (ع) از سوالات بسیار مهمی است که در اذهان بسیاری از افراد نقش بسته است،آیا چنان که شیعیان می‏گویند به ساحت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز جسارت کردند؟ و بر آن حضرت صدماتی وارد شد که منجر به شهادت او و فرزندش گردید یا خیر؟
نحوه شهادت حضرت فاطمه الزهرا از دیدگاه اهل سنت
برخی از دانشمندان اهل سنت برای حفظ موقعیت خلفا از بازگو کردن این قطعه از تاریخ خودداری نموده ‏اند؛
یا علی رفتم بقیع اما چه سودهر چه گشتم فاطمه آنجا نبودیا علی قبر پرستویت کجاستآن گل صدبرگ خوشبویت کجاستهر چه باشد من نمک پرورده ام دل به عشق فاطمه خوش کرده ام
 #السلام_علیک_یافاطمه‌الزهرا
▪️عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت زهرا(س)، مادرسادات و ایام فاطمیه▪️
دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز
آیا تا حالا دنبال دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز بوده اید؟ دانشگاه غیرانتفاعی ارم شیراز این امکان را فراهم میکند تا علاقه مندان به ادامه تحصیل، مخصوصاً در مقاطع کاردانی و کارشناسی بتوانند به صورت بدون کنکور، در رشته مورد نظرشان ادامه تحصیل دهند. در این دانشگاه غیرانتفاعی بسیاری از اساتید دانشگاه های سراسری هم تدریس می کنند که این ویژگی، امکان بهره برداری از اساتید مجرب و با دانش بالا را فراهم می کند.

منبع: سا
اولین چالش فرآیند درخواست دانشگاه ، تصمیم گیری در مورد دانشگاه ها است. شما می توانید انتخاب خود را از دانشگاه ها به طور تصادفی انتخاب کنید ، یا می توانید ماه ها برای تصمیم گیری در مورد بهترین گزینه ها صرف کنید. در هر صورت ، باید اطمینان حاصل کنید که از همه آنها راضی هستید. 
ادامه مطلب
قالب بلاگفا خاص قالب های - قالب خاص
قالب خاص
استایـلِ ایـن قالِب مخصـوصِ ایـن وبـ ـه. به هیچ عنوان کپـی نکنیـد ×. View | Code · قالب ساده قالب شیک قالب وبلاگ قالب بلاگفا قالب خاص ...
قالب خاص بلاگفا قالب-خاص-بلاگفا
قالب خاص بلاگفا - قـالـب بـلاگـفـا ، قـالـب حـرفـه اے ، قـالـب سـفـارشے.
قالب های خاص- قالب بلاگفا
قالب بلاگفا
مشآهده ی قآلب · دریآفت کد ^.^. قالب بلاگفا - قالب وبلاگ - قالب دختر - قالب آبی خاص بلاگفا و قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خ
سلام، دوستان قالب هایی که تا این تاریخ خدمت همه شما عرضه شد قالب هایی بود که ترجمه شده بود، از این تاریخ به بعد با قالب هایی که خدمتتون هستیم که کل کدنویسی اون توسط این وبسایت انجام میشه و طرح هیچ شخص دیگری نیست.قالب های آینده فروشی و با پراخت الکترونیکی خواهد بود و با پشتیبانی کامل هست.
قالب وبسایت به زودی تغییر خواهد کرد(صرفا جهت سهولت دسترسی شما به قالب ها)... منتظر خبر های خوب از طرف ما باشید:) !
ممنون که این پست رو خوندید:)
قالب حافظ - کد قالب بلاگفا 
 ابتدا وارد مدیریت وبلاگ خود شوید. ۲- تمام کد های قسمت ویرایش قالب خود را پاک کنید. ۳- کد قالب مورد نظر خود را Copy کرده و در قسمت ویرایش قالبتان ، Paste کنید ...
قالب وبلاگ,قالب دوستونه,قالب حافظ 
قالب وبلاگ دو ستونه حافظ – قالب شماره ۱۷۴. قالب وبلاگ دو ستونه ... تو تنظیمات وبلاگ ی تایتل مینویسم اما متاسفانه رنگش سفیده،میخوام سیاه بشه…اما این قالب ...
قالب فال حافظ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب فال حافظ جدید دریافت ر
همکاری علمی مستمر با دوستان گرامی در موسسه مطالعه تحولات کره زمین در ژاپن، دانشگاه کوچی ژاپن، دانشگاه کانازاوا ژاپن، دانشگاه آستین تگزاس، دانشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی، دانشگاه کلتک آمریکا، دانشگاه ویرجینیاتک آمریکا، دانشگاه کرنل نیویورک، دانشگاه کوئینزلند استرالیا، دانشگاه لیوبن اتریش، و ... و افتخار داوری صدها مقاله تخصصی زمین شناسی، خصوصا متمرکز بر کانی شناسی، در بیش از ده ژورنال داخلی و خارجی ثمره این سالهاست.
با آرزوی توفیق برای
بعد دو سال دوری از دانشگاه و محیطش دوباره برگشتم
دوباره همون کلاسا
همون صندلی ها
همون درسا
فقط ادما ستن که نیستن
انگار تو این دنیا فقط ادما هستن که عوض میشن
بعد دو سال دوره بهورزی دوباره برگشتم ادامه مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور میانه
ورودی 92 رشته مهندسی صنایع
یکی از بهترین دوره های زندگیم دوران دانشگاه بود با دوستان و عزیزان
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مدافع حرم محسن حججی)
مادر شهید حججی تعریف می کرد:
حضرت زهرا(س) را خیلی دوست داشت. انگشتری داشت که روی 
نگین اش (یافاطمه الزهرا سلام الله علیها) حک شده بود. موقعی که
می خواست برود سوریه،بهش گفتم:(مامان، این رو دستت نکن!
ادامه مطلب
مصوبات کلی انجمن در طی نیم سال دوم:
1_برپایی نمایشگاه هنر های دانش آموزی با نظارت انجمن فرهنگی-هنری
2_برگزاری مسابقات فرهنگی-هنری با همکاری انجمن و معاونت پرورشی آموزشگاه
3_انجام مبادلات با انجمن کتابخانه در زمینه ای فرهنگی-هنری

سال ۹۲ بود که تصمیم گرفتم برای کنکور ارشد درس بخونم و توی دانشگاه رشته‌ی مدیریت استراتژیک رو ادامه بدم. دوست داشتم دانشگاه شریف قبول شم. ولی اون سالی که من کنکور دادم، دانشگاه شریف ظرفیتش رو کم کرد و من شدم یه دانشگاه تهرانی. البته اینم بگم که سال بعد شریف ظرفیتشو اضافه کرد و صدتا دانشجو گرفت! بالاخره حتی اگر متولد آخرای دهه‌ی شصت هم باشی، همیشه نوبت که بهت میرسه باید از یه چیزی محروم شی، وگرنه یه دهه شصتی اصیل نیستی!
ادامه مطلب
با اعلام نتایج آزمون سراسری و انتشار دفترچه انتخاب رشته، دانش آموزانی که در آستانه دانشجو شدن قرار دارند به سراغ انتخاب رشته می شوند. در این میان، انتخاب رشته رایگان یکی از گزینه های جذاب برای داوطلبان آزمون سراسری است.
آنچه لازم است در این رابطه بدانید این است که این فرایند باید کاملاً به صورت اصولی و بر مبنای آخرین اطلاعات و آمار پذیرش دانشگاه ها صورت پذیرد.
انواع دانشگاه هایی که در آزمون سراسری پذیرش دارند شامل:
نوبت روزانه دانشگاه های د
قالب پاورپوینت فول
قالب آماده پاور پوینت جهت برگزاری سمینار آموزشی، درسی، پژوهشی، دانشگاه و ... 100 اسلاید 1000 اسلاید در مجموع قابل ویرایش کامل 10 فایل جداگانه امکان فارسی نویسی 10 رنگ متفاوت مناسب برای تمامی ورژن ها ...
دریافت فایل
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشت 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه علمی کاربردی دانشگاهی می باشد که وابسته به وزارت علوم تحقیقات است، این دانشگاه تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی می باشد. هدف دانشگاه علمی کاربردی فراهم کردن دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی و ایحاد زمینه ی مشارکت سازمان ها می باش
مدت طولانی ای بود که دانشگاه ها از وضعیت سیاسی خارج شده بودند. خیلیا می گفتند که از این جوونا دیگه مباحث سیاسی در نمیاد. برای من همیشه عجیب بود ولی جالبه که باز هم دانشگاه ها هسته اعتراضات شده اند.

امیدوارم به زودی روزهای شاد را هم تجربه کنیم و از این شرایط غم بار خارج شویم.
قالب سه ستونه - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب وبلاگ عروسکی ساده : قالب وبلاگ سه ستونه با رنگ بندی روشن و ساده. قالب با موضوع عروسکی و در سبکی بسیار ساده و کلاسیک طراحی شده است.
قالب سه ستونه ساده - تم دیزاینر
سلام قالب سه ستونه سادتون به هم ریخته لطفا سریعتر درستش کنید ! ! ! ! ! ! ! ! پاسخ دادن ... ظ گفته : برو تو قسمت سوالات متداول نوشته به وبلاگ منم سر بزن : 
قالب وبلاگ ساده | قالب وبلاگ -
قالب وبلاگ سیب ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت ماه اس
زمان آغاز فرآیند انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
شرایط لازم برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
مشاوره پیشنهادی برای تکمیل لیست دانشگاه آزاد
چگونگی انتخاب رشته دانشگاه آزاد
آخرین اطلاعات از انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ به عنوان یکی از رویدادهای مهم در فرآیند آموزشی کشور قلمداد می شود در سال های اخیر با توجه به ادغام کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ همانند ثبت نام کنکور سراسری بوده
در عشق سراسر غم زهرا(س)
                          این گونه رسید ماتم زهرا(س)
همواره چنین شد بدانی
                          آسایش دل عالم زهرا(س)
این حیف که در خواب سرابی
                         بی بهره ی از حاتم زهرا(س)
برخیز نگاری شده در خون
                         آورد شفا مرهم زهرا(س)
بیچاره شدم وای به حالم
                       عمری به گذر بی غم زهرا(س)
شرمنده ی عقبی نشینم
                        آنی که ندارم غم زهرا(س)
امروز تو نمازخونه دانشگاه و سر ظهر شنیدم دانشگاه تعطیل شده. این یکی از عجیب‌ترین تعطیلی‌های تحصیلیم بود. سر ظهر در حالیکه دو تا کلاس رفتیم  دانشگاه شلوغه یهو کلاس‌ها تا آخر هفته، abort شد. حس عجیبی دارم. کمی ترس و بیشتر هیجان. مثل وقتهایی که حس نوستالژی زمان جنگ با عراق تو فیلمها میاد سراغت اما از طرف دیگه جنگ پر از خون خونریزی و تشییع جنازه و آسیب بوده در اصل.
پاورپوینت تحلیل دانشگاه "ام آی تی"
پاورپوینت تحلیل دانشگاه "ام آی تی"، 21 اسلاید ، قابل ویرایش. موسسه تکنولوژی ماساچوست (Massachusetts Institute of Technology) معروف به دانشگاه ام آی تی – MIT ، دانشگاهی خصوصی واقع در شهر کمبریج، در ایالت ماساچوست آمریکا است. این دانشگاه معمولاً با نام اختصاری آن، یعنی ام‌آی‌تی (MIT) شناخته می‌شود...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نهاوند 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
افراد بسیاری که فارغ التحصیل دبیرستان، هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش هستند و همچنین افراد شاغلی که قصد دارند در کنار کار برای ارتقای شغلی ادامه تحصیل دهند، متقاضی ثبت نام و ورود به دانشگاه علمی کاربردی هستند. دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگ
مشاور پرورش شترمرغ
جهت اطمینان از موثق بودن منابع اطلاعاتی یا شخص اطلاع دهنده بهترین و تنها راه بررسی از دانشگاه و رشته و سوابق تحصیلی و عملیاتی فرد صرفا از دانشگاه مربوطه می باشد.
dr.zamani
Akbarzamani.ir
PHD.  TMU
  09132098516
اکبر زمانی دکتری تخصصی از دانشگاه تربیت مدرس تهران.   تخصص شترمرغ
جزوه مکانیک خاک - استاد خیاط (دانشگاه شریف)
جزوه مکانیک خاک –استاد خیاط (دانشگاه شریف)، در قالب فایل pdf، بصورت تایپ شده، در 95 صفحه. این فایل ، جزوه درس مکانیک خاک استاد خیاط (دانشگاه شریف) مربوط به دوره کارشناسی دانشجویان رشته مهندسی عمران است که در آن ضمن ارایه درس ، مباحث پیرامون آن با ذکر و حل مثال شرح داده شده است.
قالب وبلاگ سه ستونه | قالب با استایل جدید سه ستونه 
قالب بلاگفا, قالب حامی محیط زیست, قالب میهن بلاگ, قالب وبلاگ آلودگی هوا, قالب وبلاگ حرفه ای, قالب وبلاگ رزبلاگ ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ -
قالب-سه-ستونه
از تمامی کاربران سرویس های مختلف دعوت می کنیم ، از این قالب وبلاگ بلاگفا برای .... قالب وبلاگ سه ستونه برنامه نویسی ، برگه ای که بر روی آن کد های برنامه نویسی ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ 
قالب-سه-ستونه
قالب وبلاگ ماشین بوگاتی، با یک قالب وبلاگ
با مطرح شدن پذیرش بدون آزمون در دانشگاه های سراسری ، دانشگاه پیام نور نیز برای سال 99 اقدام به پذیرش بدون آزمون در اکثر رشته های این دانشگاه کرده است . داوطلبان متقاضی پذیرش بدون ازمون این دانشگاه ها باید ابتدا لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 99 را بررسی کنند و پس از انتخاب رشته مورد علاقه خود در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام کنند .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/5318/لیست-رشته-های-بدون-کنکور-
بسم الله الرحمن الرحیم 
انشالله قرار است که خلاصه ای از مطالبی که استاد بزرگوار قرآن حاج آقای اخوت در مسجد الزهرا(س) برقرار کرده اند ، در این مکان قرار داده شود.
پ ن : صلوات  
پ ن ۱ : این مطلب همیشه در ابتدای وبلاگ میباشد برای مطالعه مطالب جدید به پست پایین این مطلب رجوع کنید.
مهم ترین اصل تو انتخاب علاقست.
.اینو در نظر داشته باشین که خیلی از کار هاش اشباع شده و مهم اینه که شما خودتون زرنگی کنید..کسی که تو دانشگاه های دولتی درس خونده و در طول ترم های دانشگاه هم تلاش کرده قطعا براش کار خواهد بود نه فقط تو رشته زبان بلکه تو هر رشته ای..!
شما اگه واقعا سعی کنید و دانشگاه خوبی قبول بشین و همچنین خوب در طول دانشگاه درس بخونین و مهارتهای لازم رو کسب کنید حتما کار براتون هست..و درباره این ک میگین زبان رو در کنار رشته های دیگه ب
کاربران و دانشجویان گرامی محتوای این فایل بهترین و کاملترین خلاصه و سوالات چهار گزینه ای کتاب معارف اسلامی 1 , 2 شامل نکات مهم می باشد.خلاصه و سوالات کتاب معارف اسلامی 1 و 2
که در قالب فایل PDF بصورت زیبا و منظم تهیه و تنظیم شده است.
دانلود کامل ترین خلاصه و سوالات کتاب معارف اسلامی 1 و 2دانلود خلاصه و سوالات کتاب معارف اسلامی 1 و 2
خلاصه کتاب معارف اسلامی 1
فرمت این محصول PDF  می باشد
تعداد نکات : 255
تعداد صفحات خلاصه : 30
مربوط به دانشگاه پیام نور و دان
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ملایر 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
افراد بسیاری که فارغ التحصیل دبیرستان، هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش هستند و همچنین افراد شاغلی که قصد دارند در کنار کار برای ارتقای شغلی ادامه تحصیل دهند، متقاضی ثبت نام و ورود به دانشگاه علمی کاربردی هستند. دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگا
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بافق 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
افراد
بسیاری که فارغ التحصیل دبیرستان، هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش
هستند و همچنین افراد شاغلی که قصد دارند در کنار کار برای ارتقای شغلی
ادامه تحصیل دهند، متقاضی ثبت نام و ورود به دانشگاه علمی کاربردی هستند.
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانش
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همدان 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
افراد
دانشگاه علمی کاربردی تنها دان
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اردکان 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
افراد
دانشگاه علمی کاربردی تنها دا
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میبد 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
افراد
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانش
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی صفائیه 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
افراد
دانشگاه علمی کاربردی تنها دا
در این مطلب ، قالبی از قالب های پیش فرض بیان قرار داده شده بنام
کاغذ 2 ، که دو ستونه هم می باشد .. یک سری تغییرات توسط نقل بلاگ روی این
قالب اعمال شده شامل :

افزوده شدن فونت وزیر به قالب
تغییر رنگ نوار آدرس مرورگر در تلفن های همراه
افزوده شدن قابلیت تصویر مطلب به قالب
ادامه مطلب
بهتر بگم، به تو نمیشه دیگه علی اکبر بگم
محرم سال 1398

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دانلود فایل (با کیفیت
قالب وبلاگ بلاگفا 
قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb ... لطفا روی لوگوی قالب وبلاگ بلاگفا مربوطه کلیک کنید و به بخش دریافت کد قالب ...
قالب وبلاگ | گلچین از مفیدترین قالب های وبلاگ ایران | قالب وبلاگ
همچنین کاربران دوست داشتنی میهن بلاگ از این قالب وبلاگ میهن بلاگ که کد ... وبلاگ خود را در سیستم بلاگفا دارند دعوت می کنیم که برای قالب بلاگفا خود ، از ...
‎قالب وبلاگ بلاگفا · ‎قالب وبلاگ پاییز · ‎قالب وبلاگ منظره ·
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نوشهر 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاه وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که تمامی رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد. هدف از تاسیس این دانشگاه مهارت آموزی متقاضیان به صورت علمی و کاربردی بود. هم اکنون افراد بسیاری که فارغ التحصیل
داشتم می‌گفتم: «فلانی رو یادته؟ آموزشگاه هنریش رو تازه تاسیس کرده بود. رفتیم با هم گپ زدیم. قرار شد یک درس ما براش تعریف کنیم. طرح درسش رو نوشتیم. روزها و همه چیز رو مشخص کردیم. کلاس‌های قبل از ما تو آموزشگاهش گرفت. بدون اینکه کلاسی شروع بشه از طرف ما و بدون اینکه بگه، پیچوند. بهمانی رو یادته؟ به ما گفت هیچ تبلیغی نمیکنه، اما دقیقا همونموقع تبلیغ یکی از بچه‌ها رو کرد».

ادامه دادم: «الانِ خودمون رو ببین! بهتر از آموزشگاه تازه تاسیس اون، از ه

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.
ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز

دکتر سید حسین آقامیری فارق التحصیل رشته ی پزشکی عمومی از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ی تخصصی در دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصی در دانشگاه زوریخ(سوئیس) آنژیوپلاستی و سکته های مغزی ، در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دبیر یازدهمین کنگره ی بین المللی سکته ی مغزی ایران می باشند.
ایشان از پیشگامان فراگیری علوم فوق تخصصی در زمینه ی سکته های مغزی پس از دریافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ایشان می توان به راه اندازی مرکز
یکی دیگر از دروسی که به شدت در بین دانشجویان تفاوت سلیقه ایجاد می کند، مجموعه ریاضی است. همانطور که این رشته اوج علاقه بعضی دانشجوها است و آن ها کرم ریاضی اند، برای گروهی دیگر، ریاضی کابوسی بزرگ است.
در تعریف ریاضی آمده است:
ریاضیات عموما مطالعه الگوی ساختار، تحول، و فضا تعریف شده است؛ بصورت غیر رسمی تر، ممکن است بگویند مطالعهاعداد و اشکال است.تعریف ریاضیات بر حسب وسعت دامنة آن و نیز بسط دامنة فکر ریاضی تغییر کرده است.
خوشبختانه مجموعه ری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کیش 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاه وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که تمامی رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد. هدف از تاسیس این دانشگاه مهارت آموزی متقاضیان به صورت علمی و کاربردی بود. هم اکنون افراد بسیاری که فارغ التحصیل دب
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قشم 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه
علمی کاربردی تنها دانشگاه وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که
تمامی رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد. هدف از تاسیس این
دانشگاه مهارت آموزی متقاضیان به صورت علمی و کاربردی بود. هم اکنون افراد
بسیاری که فارغ التحصی
حالا که میروی، بیچاره قلب من
شب دهم محرم ۱۳۹۸
پخش فایل

پخش فایل کامل به همراه روضه (روایتی سوزناک از وداع در شب دهم)
دانلود فایل کامل به همراه روضه (روایتی سوزناک از وداع در شب دهم)

ادامه مطلب

دریافت
رهبر انقلاب: یک نکته‌ی مهم را من در مورد دانشگاه بگویم که فراموش نشود؛ و آن [این است] که #دانشگاه محلّ دانش است. معنای این حرفهایی که ما زدیم، این نیست که دانشگاه دیگر محل دانش نیست [و فقط
هنرستان های دخترانه فنی حرفه ای 

نام هنرستان
رشته ها
پیش ثبت نام
مشاهده پوستر و بروشور

فاطمه الزهرا(س)
شبکه و نرم افزار
پیش ثبت نام
مشاهده پوستر و بروشور

تربیت بدنی

حسابداری

گرافیک

نقشه کشی معماری

حضرت حوا
شبکه و نرم افزار
پیش ثبت نام

مشاهده پوستر و بروشور

تربیت کودک

صنایع غذایی

طراحی و دوخت

نقشه کشی معماری

بدیع
شبکه و نرم افزار
پیش ثبت نام
مشاهده پوستر و بروشور

تربیت کودک

حسابداری

گرافیک 

طراحی و دوخت

ضمیمه الزهرا
حسابداری
پی
– کارشناسی ارشد مشاوره خانواده، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران1- دوره تخصصی طرحواره درمانی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران2- کارگاه آموزشی درمانگری شناختی- رفتاری برای اختلال‌های افسردگی و اضطرابی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران3- کارگاه تخصصی روان‌درمانی شناختی- وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی4- دوره آموزشی تربیت درمانگر شناختی وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
فاطمه رمضانی
– کارشناسی ارشد مشاوره خانواده، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران1- دوره تخصصی طرحواره درمانی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران2- کارگاه آموزشی درمانگری شناختی- رفتاری برای اختلال‌های افسردگی و اضطرابی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران3- کارگاه تخصصی روان‌درمانی شناختی- وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی4- دوره آموزشی تربیت درمانگر شناختی وجودی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
فاطمه رمضانی
شهر مدینه الزهرا
مدینه الزهرا به معنی شهر درخشان، در کوردوبا واقع شده است.
قدمتش به قرن 10 میلادی و زمانی برمی‌گردد که آن را به عنوان پایتخت خلافت اموی اندلس تأسیس کردند.«مدینه الزهرا» (Medina Azahara)، زمانی مهم‌ترین شهر اسپانیا به حساب می‌آمد و ساختمان‌های دولتی و مذهبی، خانه‌ها، باغ‌ها، کارگاه‌ها و محل اقامت خلیفه را شامل می‌شد. مدینه الزهرا در زبان عربی به معنی «شهر درخشان» است که در منطقه‌ی خودمختار اندلس واقع شده و فقط چند کیلومتر با ش
از یه هفته قبل همراه یکی از رفقای دیگه اومدیم کرمانشاه.
تو دانشگاه صنعتی اینجا ، 6واحد درس برداشتیم که ان شاءا... بتونیم 8ترمه دانشگاه رو تموم کنیم!
تا2شهریور اینجام.
فقط شنبه یکشنبه دانشگاه میریم. سه شنبه هم تا ظهر. یعنی اکثر وقتم خالیه.
خیلی کارها تو ذهنم هست.
بهرتین فرصته این یه ماه.
البته اراده میخواد. اراده. توکل ... . ان شاءا... خدا کمک کنه.
تو پست های بعدی می نویسم ... .

رشته پزشکی درآلمان
تحصیل پزشکی در آلمان یکی از رشته های تحصیلی پرطرفدار و رقابتی در آلمان بشمار می رود و همه ساله هزاران دانشجوی بین المللی در دانشکده های پزشکی این کشور پذیرفته می شوند. کشور آلمان جزء اهداف متعالی بسیاری از متقاضیان  برای مهاجرت تحصیلی به آلمان و به ویژه مهاجرت پزشکان به آلمان می باشد. تحصیل پزشکی در آلمان به سبب داشتن دانشگاه های تراز اول متقاضیان کثیری دارد. ازمعتبرترین دانشگاه های کشورآلمان می توان دانشگاه هایدلبرگ
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی خمین 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاه وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که تمامی رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد. هدف از تاسیس این دانشگاه مهارت آموزی متقاضیان به صورت علمی و کاربردی بود. هم اکنون افراد بسیاری که فارغ التحصیل د
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بابل 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاه وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که تمامی رشته های خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد. هدف از تاسیس این دانشگاه مهارت آموزی متقاضیان به صورت علمی و کاربردی بود. هم اکنون افراد بسیاری که فارغ التحصیل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها